Top
EKOIN / Котельне обладнання / Твердопаливні котли АТОН (ATON)

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ ATON

Водогрійні котли на твердому паливі в Україні

Промислові твердопаливні котли з водяним контуром є кращою альтернативою газового обладнання. Завдяки можливості використовувати в якості палива не тільки кам’яне вугілля, але і інші матеріали, що містять деревину, багато підприємств вважають за краще зробити твердопаливний котел з водяним контуром основою опалювальної системи. Це вигідно там, де удосталь є відходи лісопильної промисловості або можливість дешево купувати пелети з брикетами. А там, де немає газифікації, без твердопаливного обладнання взагалі не обійтися, так як воно дешевше в експлуатації установок, що працюють на рідкому паливі.

Типи твердопаливних котлів

Розрізняють таке обладнання за типом використовуваного палива, так як не кожен котел водогрійний твердопаливний можна топити будь-якими з перерахованих вище матеріалів. Існують котли таких типів:

– котли, що працюють на деревині, брикетах та пеллетах;
– установки, адаптовані під буре вугілля;
– комбіновані моделі – вважаються найефективнішими і дорогими, тому що дозволяють використовувати найширший діапазон видів твердого палива.
Таким чином, котел водогрійний на твердому паливі можна підібрати оптимально, в залежності від доступності певного виду матеріалу. У нашій компанії ви можете купити котел опалювальний твердопаливний з водяним контуром, адаптований під будь-який вид твердого палива.

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ З РУЧНОЮ ПОДАЧОЮ ПАЛИВА ATON КСТ 100 – 1000 кВт.

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ З АВТОМАТИЧНОЮ ПОДАЧОЮ ПАЛИВА АТОN КСТ- МП 100 – 500 кВт. ТА АТОN TM 100 – 3000 кВт.

Остаточна комплектація погоджується з замовником.

Виробництво блочно-модульної котельні відповідає світовим стандартам ISO9001

    Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію
    з питання яке цікавить Вас по обладнанню або послузі вже сьогодні!