Top
EKOIN / Модульні котельні (БМК) / Автоматизовані блочно-модульні газові котельні

Модульна газова котельня

Блочно модульні газові котельні в Україні

Організація котельні на підприємстві неможлива без теплотехнічного обладнання. Фахівці нашої компанії рекомендують газове обладнання котельні, тому що опалення на природному газі найбільш ефективно і вимагає мінімального участі. Це пояснюється невеликими розмірами котлів, що працюють на такому паливі, їх високим коефіцієнтом дії і автоматизованої роботі. Завдяки невеликим габаритам, наша компанія може виготовляти модульні котельні на газі, які можна транспортувати на інший об’єкт, якщо в цьому з’явиться необхідність.

Газовая блочная котельная
Транспортабельная газовая котельная

Конструктивні особливості

Залежно від заводської комплектації, в якій замовлена модульна газова котельня, ціна її буде відрізнятися. Вартість залежить від потужності газового котла, так як чим вона габаритніше і складніше теплотехнічне обладнання. Сьогодні компанія пропонує купити модульну газову котельню потужністю до 30 мВт. Це максимальна потужність, якої можна досягти за умови блочного виконання, що пояснюється обмеженими габаритами контейнера, в якому монтується обладнання.

Блокова газова котельня має високий ступінь захисту, розташовується в металевому контейнері, який захищає від опадів і проникнення всередину сторонніх осіб. Таким чином, якщо вам здається, що не самий фінансово вигідний варіант – модульна котельня на газі, ціна її цілком компенсується за рахунок відсутності необхідності будувати окремо розташована будівля для організації котельні. Перебуваючи в контейнері, теплотехнічне обладнання може працювати за в будь-який час року, модульна котельня газова має утеплені зовнішні стіни.

Завдяки модульному виконанню, блочна котельня газова може бути продана іншому підприємству, якщо стане незатребуваною. Мобільність і доступна вартість модульної газової котельні, роблять її одним з найбільш затребуваних пропозицій компанії “ЕКОІН”. Усі пропоновані котельні блочного типу поставляються з повним пакетом технічної документації, тому з експлуатацією або подальшому продажі не виникне проблем.

Впроваджуючи сучасні технології і новітні теплотехнічні рішення ТОВ «НВП «ЕКОІН», має можливість виробництва модульної, транспортабельної котельні потужністю до 30 МВт.

ТРАНСПОРТАБЕЛЬНИЙ МОДУЛЬ ГАЗОВОЇ КОТЕЛЬНІ

Модульний контейнер виготовлений згідно пожежних і будівельних норм. Металевий каркас обшитий профнастилом. Контейнер утеплений мінеральною ватою товщина стіни 100 мм.

Конструкція каркасу прорахована на всі види навантажень. Матеріали і комплектуючі контейнера сертифіковані на території України і підбираються згідно з розрахунками проектного відділу. У конструкцію модуля входить освітлення, система опалення контейнера, витяжна система (природна і примусова)

КОМПЛЕКТАЦІЯ ГАЗОВЇ БТК

 • – Котли (парові, водогрійні, конденсаційні)
  – Газові горілки
  – Насосна група
  – хімводопідготовкою
  – Розширювальні баки, баки накопичувальні, буферні ємності
  – Гідрострели
  – Газова лінія (Фільтр, електромагнітний клапан)
  – Теплообмінники
  – Група безпеки
  – Вимірювальні прилади
  – Автоматизація, диспетчеризація
  – Запірна арматура
  – Система димовидалення (димові труби і їх комплектуючі, виготовлення ферм для труб)
  – Вентиляція
  – Допоміжне газове обладнання (вузол обліку газу – Вогні, ВОГ, газорозподільний пункт-ГРПБ, ГРУ, ШГРП)
Modulex наружная установка газового котла

Конденсаційні котли 109% ККД, зовнішньої установки!

Unical MODULEX EXT

Окончательная комплектация утверждаеться с заказчиком.

Производство блочно-модульной котельной соответствует мировым стандартам ISO9001

  Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію
  з питання яке цікавить Вас по обладнанню або послузі вже сьогодні!