Top
EKOIN / Модульні котельні (БМК) / Блочно-модульні котельні на твердому паливі

БЛОЧНА ТВЕРДОПАЛИВНА КОТЕЛЬНЯ

Блочно модульні твердопаливні котельні в Україні

Організація котельні на підприємстві неможлива без теплотехнічного обладнання. Фахівці нашої компанії рекомендують твердопаливне обладнання котельні, тому що опалення на твердому паливі найбільш дешевий варіант, але вимагає постійного контролю і участі персоналу. Це пояснюється великими розмірами котлів, що працюють на твердому паливі, які не мають можливість механізувати роботу. Наша компанія може виготовляти модульні котельні на твердому паливі, які можна транспортувати на інший об’єкт, якщо в цьому з’явиться необхідність.

Конструктивні особливості

Залежно від заводської комплектації, в якій замовлена ​​модульна твердопаливна котельня, ціна її буде відрізнятися. Вартість залежить від потужності твердопаливного котла, так як чим вона вища, тим габаритні і складніше теплотехнічне обладнання, а також власне паливо (вугілля, торф, дрова). Сьогодні компанія пропонує купити модульну твердопаливну котельню потужністю до 15 мВт. Це максимальна потужність, якої можна досягти за умови блочного виконання, що пояснюється обмеженими габаритами контейнера, в якому монтується обладнання.

Блокова твердопаливна котельня має високий ступінь захисту, розташовується в металевому контейнері, який захищає від опадів і проникнення всередину сторонніх осіб. Таким чином, якщо вам здається, що не самий фінансово вигідний варіант – модульна котельня на твердому паливі, ціна її цілком компенсується за рахунок відсутності необхідності будувати окремо розташованої будівлі для організації котельні.

Завдяки модульному виконанню, блочна котельня на твердому паливі може бути продана іншому підприємству, якщо стане незатребуваною. Мобільність і доступна вартість модульної твердопаливна котельні, роблять її одним з найбільш затребуваних пропозицій компанії “ЕКОІН”. Усі пропоновані котельні блочного типу поставляються з повним пакетом технічної документації, тому з експлуатацією або подальшому продажі не виникне проблем.

Впроваджуючи сучасні технології і новітні теплотехнічні рішення ТОВ «НВП «ЕКОІН», має можливість виробництва модульної, транспортабельної котельні потужністю до 30 МВт.

ТАНСПОРТАБЕЛЬНИЙ МОДУЛЬ

Модульний контейнер виготовлений згідно пожежних і будівельних норм. Металевий каркас обшитий профнастилом. Контейнер утеплений мінеральною ватою товщина стіни 100 мм.

Конструкція каркасу прорахована на всі види навантажень. Матеріали і комплектуючі контейнера сертифіковані на території України і підбираються згідно з розрахунками проектного відділу. У конструкцію модуля входить освітлення, система опалення контейнера, витяжна система (природна і примусова)

КОМПЛЕКТАЦІЯ ТВЕРДОПАЛИВНОЇ БТК (КУМ)

– Котли твердопаливні ATON
– Насосна група
– Хімводопідготовка
– Розширювальні баки, баки накопичувальні, буферні ємності
– Гідрострели
– Витяжні системи над котлами
– Теплообмінники
– Група безпеки
– Вимірювальні прилади
– Автоматизація, диспетчеризація
– Запірна арматура
– Система димовидалення (димові труби і їх комплектуючі, виготовлення ферм для труб)
– Вентиляція
– Склад палива

P70614-150454

Твердопаливні котли до 88% ККД

АTON КСТ

Окончательная комплектация утверждаеться с заказчиком.

Производство блочно-модульной котельной соответствует мировым стандартам ISO9001

    Заполните форму и получите бесплатную консультацию
    по интересующему Вас оборудованию или услуге уже сегодня!