Top
EKOIN / Модульна котельня / Дахова транспортабельна котельня

ДАХОВА ТРАНСПОРТАБЕЛЬНА КОТЕЛЬНА

Блочно модульні дахові газові котельні в Україні

Організація котельні на підприємстві або житловому комплексі неможлива без теплотехнічного обладнання. Фахівці нашої компанії рекомендують газове обладнання котельні, тому що опалення на природному газі найбільш ефективне і вимагає мінімальної участі. Це пояснюється невеликими розмірами котлів, що працюють на такому паливі, їх високим коефіцієнтом корисної дії (ККД до 109%) і автоматизованої роботі. Завдяки невеликим габаритам, наша компанія може виготовляти модульні дахові котельні на газі, які можна транспортувати на інший об’єкт, якщо в цьому з’явиться необхідність і встановлювати безпосередньо на даху опалювальної будівлі.

ДАХОВА ТРАНСПОРТАБЕЛЬНА КОТЕЛЬНА - Фото №15
ДАХОВА ТРАНСПОРТАБЕЛЬНА КОТЕЛЬНА - Фото №16
ДАХОВА ТРАНСПОРТАБЕЛЬНА КОТЕЛЬНА - Фото №17
Конструктивні особливості

Залежно від заводської комплектації, в якій замовлена модульна дахова котельня, ціна її буде відрізнятися. Вартість залежить від потужності газових котлів, тому що чим вона вище і ширше, тим габаритніше і складніше теплотехнічне обладнання. Сьогодні компанія пропонує купити модульну дахову котельню потужністю до 5 мВт. Це максимальна потужність, якої можна досягти за умови блочного виконання, що пояснюється обмеженими габаритами контейнера, в якому монтується обладнання.

Блокова дахова котельня має високий ступінь захисту, розташовується в металевому контейнері, який захищає від опадів і проникнення всередину сторонніх осіб. Таким чином, якщо вам здається, що не самий фінансово вигідний варіант – модульна дахова котельня на газі, ціна її цілком компенсується за рахунок відсутності необхідності будувати окремо розташованої будівлі для організації котельні. Перебуваючи в контейнері, теплотехнічне обладнання може працювати за межами приміщень в будь-який час року, модульна котельня газова має утеплені зовнішні стіни.

Завдяки модульному виконанню, блочна котельня дахова може бути продана іншому підприємству, якщо стане незатребуваною. Мобільність і доступна вартість модульної дахової котельні, роблять її одним з найбільш затребуваних пропозицій компанії “ЕКОІН”. Усі пропоновані котельні блочного типу поставляються з повним пакетом технічної документації, тому з експлуатацією або подальшому продажі не виникне проблем.

Впроваджуючи сучасні технології і новітні теплотехнічні рішення ТОВ «НВП« ЕКОІН », має можливість виробництва модульної, транспортабельної дахової котельні потужністю до 5 МВт.

ТРАНСПОРТАБЕЛЬНИЙ МОДУЛЬ КОТЕЛЬНІ

Модульний контейнер виготовлений згідно пожежних і будівельних норм. Металевий каркас обшитий профнастилом. Контейнер утеплений мінеральною ватою товщина стіни 100 мм.

Конструкція каркасу прорахована на всі види навантажень. Матеріали і комплектуючі контейнера сертифіковані на території України і підбираються згідно з розрахунками проектного відділу. У конструкцію модуля входить освітлення, система опалення контейнера, витяжна система (природна і примусова)

ДАХОВА ТРАНСПОРТАБЕЛЬНА КОТЕЛЬНА - Фото №18

КОМПЛЕКТАЦІЯ ГАЗОВОЇ ДАХОВОЇ БТК

  • – Котли (парові, водогрійні, конденсаційні) – Газові пальники – Насосна група – хімводопідготовкою – Розширювальні баки, баки накопичувальні, буферні ємності – Гідростріли – Газова лінія (Фільтр, електромагнітний клапан) – Теплообмінники – Група безпеки – Вимірювальні прилади – Автоматизація, диспетчеризація – Запірна арматура – Система димовидалення (димові труби і їх комплектуючі, виготовлення ферм для труб) – Вентиляція – Допоміжне газове обладнання (вузол обліку газу – ВОГШ, ВОГ, газорозподільний пункт-ГРПБ, ГРУ, ШГРП)
ДАХОВА ТРАНСПОРТАБЕЛЬНА КОТЕЛЬНА - Фото №19

Конденсаційні котли 109% ККД, зовнішнього застосування!

Unical MODULEX EXT

ДАХОВА ТРАНСПОРТАБЕЛЬНА КОТЕЛЬНА - Фото №20
ДАХОВА ТРАНСПОРТАБЕЛЬНА КОТЕЛЬНА - Фото №21
ДАХОВА ТРАНСПОРТАБЕЛЬНА КОТЕЛЬНА - Фото №22

Окончательная комплектация утверждаеться с заказчиком.

Производство блочно-модульной котельной соответствует мировым стандартам ISO9001

Заполните форму и получите бесплатную консультацию по интересующему Вас оборудованию или услуге уже сегодня!