Top
EKOIN / Модульні котельні (БМК) / Модульні котельні на пеллетах

МОДУЛЬНА КОТЕЛЬНЯ НА ПЕЛЕТАХ

Модульна пелетна котельня в Україні

Модульні пелетні котельні одні з найбільш затребуваних серед клієнтів компанії “ЕКОІН”. В основі такого опалювального обладнання лежить пелетний котел. В якості палива для нього виступають паливні гранули (пелети), які виготовляються з стружки, тирси та інших відходів лісопильної і аграрної промисловості. Методом пресування, ці відходи гранулюють і виділяють багато кДж тепла при згоранні. 

Конструктивні особливості

Пелетні котли відрізняються невеликою камерою згоряння, тому що в основному тепло засвоюється конвективною частиною котла. У конструкції передбачено гранульований пальник, який підвищує коефіцієнт корисної дії. З самим котлом поставляється бункер, в який засипається паливо. Воно подається з бункера автоматично, дозовано, в залежності від збудованого режиму і погодозалежного налаштування. Модульна пелетна котельня має високий попит за рахунок екологічної чистоти, економічності, і практично повної автоматизації – при налагодженій роботі необхідно тільки періодично підкидати пелети в бункер, і чистити котел. Термін служби складає більше 25 років.

Преваги блокової котельні

Модульна котельня на пелетах вигідна тим, що зібрана в металевому контейнері. У ньому встановлено все необхідне обладнання, тому після установки контейнера, можна відразу приступати до пуско-налагоджувальних робіт. Пелетна котельня такого типу може легко перевозиться з одного об’єкта на інший.

Впроваджуючи сучасні технології і новітні теплотехнічні рішення ТОВ «НВП «ЕКОІН», має можливість виробництва модульної котельні потужністю до 30 МВт і транспортабельної котельні потужністю до 15 МВт.

ТРАНСПОРТАБЕЛЬНИЙ МОДУЛЬ

Модульний контейнер виготовлений згідно пожежних і будівельних норм. Металевий каркас обшитий профнастилом. Контейнер утеплений мінеральною ватою товщина стіни 100 мм.

Конструкція каркасу прорахована на всі види навантажень. Матеріали і комплектуючі контейнера сертифіковані на території України і підбираються згідно з розрахунками проектного відділу. У конструкцію модуля входить освітлення, система опалення контейнера, витяжна система (природна і примусова)

КОМПЛЕКТАЦІЯ БТК (КУМ) НА ПЕЛЕТАХ

 • – Котли водогрійні на пелетах ATON
  – Пелетні пальники
  – Насосна група
  – Хімводопідготовка
  – Розширювальні баки, баки накопичувальні, буферні ємності
  – Гідростріли
  – Шнекові подачі палива
  – Теплообмінники
  – Група безпеки
  – Вимірювальні прилади
  – Автоматизація, диспетчеризація
  – Запірна арматура
  – Система димовидалення (димові труби і їх комплектуючі, виготовлення ферм для труб)
  – Вентиляція
  – Ємності для палива (рухома підлога для щепи)

Окончательная комплектация утверждаеться с заказчиком.

Производство блочно-модульной котельной соответствует мировым стандартам ISO9001

  Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію
  з питання яке цікавить Вас по обладнанню або послузі вже сьогодні!