Top
EKOIN / Модульні котельні (БМК) / Котельні на діатермічним олії

КОТЕЛЬНЯ НА ДІАТЕРМІЧНОМУ МАСЛІ

Блокові модульні котельні на діатермічному маслі в Україні

Організація роботи промислового підприємства неможлива без теплотехнічного обладнання. Для отримання теплоносія з температурою до 350 °C , фахівці нашої компанії пропонують обладнання котельні на діатермічному маслі, на природному газі, дизелі, мазуті та (рідкому паливі) найбільш ефективно і вимагає мінімальної присутності персоналу. Для отримання високої температури для низького, середнього і високого тиску встановлюємо котли на діатермічному маслі лідера світового ринку з-д. Unical AG S.p.A (MN) Італія . Це пояснюється невеликими розмірами котлів, їх високим коефіцієнтом корисної дії до (98%) і автоматизованої роботі. Завдяки невеликим габаритам, наша компанія може виготовляти модульні котельні на діатермічному маслі на газі, дизельному і рідкому паливі які можна транспортувати на інший об’єкт, якщо в цьому з’явиться необхідність.

Котел на диатермическом масле
Спиральный теплообменник, диатермическое масло
котельная на диатермическом масле

Конструктивні особливості

Залежно від заводської комплектації, в якій замовлена модульна котельня на діатермічному маслі, ціна її буде відрізнятися. Вартість залежить від потужності котла на діатермічному маслі, тому що чим вона вище, тим габаритніше і складніше теплотехнічне обладнання, а також від виду палива. Сьогодні компанія пропонує купити модульну котельню на діатермічному маслі потужністю до 30 мВт. Це максимальна потужність, якої можна досягти за умови модульного виконання, що пояснюється обмеженням будівельних норм України.

Блочна котельня на діатермічному маслі має високий ступінь захисту, розташовується в металевому контейнері, який захищає від опадів, зовнішнього середовища і проникнення всередину сторонніх осіб. Таким чином, якщо вам здається, що не самий фінансово вигідний варіант – модульна котельня на діатермічному маслі, ціна її цілком компенсується за рахунок відсутності необхідності будувати окремо розташованої будівлі для організації котельні. Перебуваючи в контейнері, теплотехнічне обладнання може працювати в будь-якому місці в будь-який час року, модульна котельня на діатермічному маслі має утеплені зовнішні стіни.

Завдяки модульному виконанню, блочна котельня на діатермічному маслі може бути продана іншому підприємству, якщо стане незатребуваною. Мобільність і доступна вартість модульної котельні на діатермічному маслі, роблять її одним з найбільш затребуваних пропозицій, для промисловості, компанії “ЕКОІН”. Усі пропоновані котельні блочного типу поставляються з повним пакетом технічної документації, тому з експлуатацією або подальшому продажі не виникне проблем.

Впроваджуючи сучасні технології і новітні теплотехнічні рішення ТОВ «НВП «ЕКОІН», має можливість виробництва модульної, транспортабельної котельні потужністю до 30 МВт.

ТРАНСПОРТАБЕЛЬНЫЙ МОДУЛЬ

Модульний контейнер виготовлений згідно пожежних і будівельних норм. Металевий каркас обшитий профнастилом. Контейнер утеплений мінеральною ватою товщина стіни 100 мм.

Конструкція каркасу прорахована на всі види навантажень. Матеріали і комплектуючі контейнера сертифіковані на території України і підбираються згідно з розрахунками проектного відділу. У конструкцію модуля входить освітлення, система опалення контейнера, витяжна система (природна і примусова)

КОМПЛЕКТАЦІЯ КОТЕЛЬНІ НА ДІАТЕРМІЧНОМУ МАСЛІ БТК (КУМ)

– Котли на діатермічному маслі UNICAL
– Газові, дизельні, рідкопаливні пальники
– Підігрівач повітря додає ККД – 4%
– Насосна група
– хімводопідготовкою
– Розширювальні баки, баки накопичувальні, буферні ємності
– Гідрострели
– Газова лінія (Фільтр, електромагнітний клапан)
– Теплообмінники
– Група безпеки
– Вимірювальні прилади
– Автоматизація, диспетчеризація
– Запірна арматура
– Система димовидалення (димові труби і їх комплектуючі, виготовлення ферм для труб)
– Вентиляція
– Допоміжне газове обладнання (вузол обліку газу – Вогні, ВОГ, газорозподільний пункт-ГРПБ, ГРУ, ШГРП)

diather-unical_generatore-ad-olio-diatermico_1

Триходовий котел на диатермічному маслі до 97% ККД

Unical DIATHER

Окончательная комплектация утверждаеться с заказчиком.

Производство блочно-модульной котельной соответствует мировым стандартам ISO9001

    Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію
    з питання яке цікавить Вас по обладнанню або послузі вже сьогодні!