Top
EKOIN / Будівництво стаціонарних котелень

Будівництво котелень

Стаціонарні котельні в Україні

     Теплотехнічне обладнання та опалювальні котли встановлюються в спеціальному приміщенні, іменованому котельні. Саме з цього приміщення забезпечується теплопостачання або пароснабжения на промислових підприємствах. Наша компанія пропонує промислові котельні під ключ, надаючи повний комплекс послуг: починаючи від проектування і закінчуючи пуско-налагоджувальними роботами.

Типи котельних

Будь-які стаціонарні котельні ділять на типи, в залежності від встановленого в них опалювального котла. Його в свою чергу класифікують за видом використовуваного палива. Тому виробнича котельня може бути твердопаливна, газова або працювати на рідкому паливі. Крім відмінностей в використовуваному паливі, котельні класифікують за такими ознаками:

Водогрійні котельні спалюючи той чи інший вид палива, забезпечують підігрів і подачу теплоносія заданого теплового режиму в центральну систему опалення.

Будуємо котельні до 100 МВТ:

За видом палива

– Газові, рідкопаливні (дизельне паливо, мазут до М100, діатермічне масло, та інші суміші за окремим замовленням), твердопаливні (дрова, тріска, тирса, пеллети, брикети, кора, вугілля, торф, обаполки), комбіновані (основний вид палива та допоміжне паливо , або альтернативні, відновлювалні джерела енергії)

За місцем встановлення

Окремо стояча, дахова, прибудована. (пропонуємо виготовлення блочно модульного транспортабельного типу)

За рівнем автоматизації

Автоматизована,  механізована з присутністю персоналу, ручне управління – цілодобова присутність персоналу

За теплоносієм

Водогрійні, парові

Котельня крім забезпечення подачі теплоносія для системи теплопостачання, може мати додаткові функції: підігріву гарячої води, забезпечення підігрітим повітрям системи вентиляції.

В житлово-комунальному господарстві зустрічаються котельні центрального опалення на перегрітій воді (температура теплоносія +115 °С.)

В промисловості широке застосування мають парові котельні, що служать для технологічного виробництва пару.

Будівництво котелень в Україні регламентується СНіП  і діючими нормами ДБН.

Обладнання що застосовується для будівництва котельні має мати високий ступінь енергоефективності, матеріали вогнестійкими, та витривалими до високої температури теплоносія передбаченої проектом.

Для оптимального підбору потужності котлів для котельні, визначення їх кількості, під час проектування, потрібно знати максимальну потребу об’єкту опалення Гкал тепла, та максимальну кількість Гкал для потреб ГВП (гарячого водопостачання) та вентиляції.

ТОВ «НВП «ЕКОІН» є підрядником з будівництва стаціонарних котелень «під ключ» до 50 МВт.

Пропонуємо співпрацю забудовникам, монтажним організаціям, вітчизняним виробникам, підприємствам. Надсилайте свої пропозиції співпраці!

Остаточна комплектація погоджується з замовником.

Виробництво стаціонарноі котельні відповідає світовим стандартам ISO9001

    Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію
    з питання яке цікавить Вас по обладнанню або послузі вже сьогодні!