Top
EKOIN / Інжірингові послуги

ТОВ «НВП «ЕКОІН» виконує повний комплекс робіт з будівництва систем теплопостачання «під ключ».

Наші спеціалісти готові виконати наступні роботи:

   1. 1. Проектування стаціонарних парових та водогрійних котелень (газові, твердопаливні, дизельні) потужністю до 100 МВт.
   2. 2. Проектування теплових мереж разом з проектом прив’язки Блочно-модульної транспортабельної котельні до 30 МВат.
   3. 3. Проектування стаціонарних теплових пунктів, та мереж.
   4. 4. Проектування газових зовнішніх та внутрішніх мереж, разом з ШГРП та ВОГШ

   

   1. 5. Виконання будівельно-монтажних робіт по реконструкції, переобладнання чи будівництва нової котельні, потужністю до 100 МВт.
   2. 6. Виконання будівельно-монтажних робіт по реконструкції центральних та індивідуальних теплопунктів. (заміна запірної арматури, насосної групи, теплообмінники, лічильник тепла, електроенергії, погодо-залежне регулювання та автоматика)
   3. 7. Виконання будівельно-монтажних робіт по реконструкції, переобладнання чи будівництва нових газопроводів,газорозподільчих пунктів (ШГРП, ГРП, ГРУ, ГРПШ), Блочних-газорозподільчих пунктів (ГРПБ) та вузлів обліку газу. (ВОГ, ПОГ, ПОГШ)

   

   1. 8. Виробництво “БТК” Блочно-модульних котелень – парових та водогрійних (газові, твердопаливні, дизельні) до 30 МВт. З можливістю багаторазового перевезення та підняття готової БТК на багатоповерхові будинки
   2. 9. Виробництво “ІТП” Блочно-модульних та рамних теплових пунктів – парових та водогрійних.
   3. 10. Виробництво вузлів обліку газу та газорозподільних пунктів (ГРПБ, ВОГШ, ШГРП)

   

   1. 11. Постачання теплотехнічного обладнання, сертифікованого в Україні. Комплектування котелень та теплових пунктів, передбачає підбір енергоефективного, економічно-обгрунтованого обладнання. ТОВ “НВП “ЕКОІН” – офіційний представник компанії Unical (парові та водогрійні котли, виробництво-Італія), та компанії Alba (швидкісні парогенератори, виробництво – Туреччина)
   2. 12. Пусконалагоджувальні роботи теплотехнічного обладнання, входять в комплекс робіт «під ключ», кожного нашого об’єкту.
    Також пропонуємо співпрацю монтажним організаціям, з пуско-наладки газових, та твердопаливних котелень. Після введення в експлуатацію котельні, теплопункту пропонуємо взяти об’єкт на повне сервісне обслуговування. (Комплекс планових та не планових обстежень об’єкту, сезонні підготовчі роботи, попередження аварійних ситуацій та збоїв роботи в системі опалення, поставка та заміна обладнання)
 • Наша команда пропонує сучасні, комбіновані рішення систем опалення. Ми готові відтворити Ваші сміливі ідеї.

  Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію
  з питання яке цікавить Вас по обладнанню або послузі вже сьогодні!