Top
EKOIN / Модульні котельні (БМК) / Модульні котельні на дизельному і рідкому паливі

МОДУЛЬНА ДИЗЕЛЬНА (РІДКОПАЛИВНА) КОТЕЛЬНЯ

Блочно модульні дизельні, мазутні (рідкопаливні) котельні в Україні

Організація котельні на підприємстві неможлива без теплотехнічного обладнання. Фахівці нашої компанії рекомендують дизельне, мазутоне (рідкопаливне) обладнання котельні, в разі достатньої кількості палива і немає можливості облаштування традиційних видів опалення. Рідкопаливні БТК (дизельні, мазутні) котельні можуть служити як альтернативне джерело енергії. Застосовуються дизельні парові котельні в нафтовидобувній або нафтопереробній галузі, також асфальто-бетонні заводи. Це пояснюється невеликими розмірами котлів, що працюють на такому паливі, їх високим коефіцієнтом дії і автоматизованої роботі. Завдяки невеликим габаритам, наша компанія може виготовляти модульні котельні на дизелі, мазуті і на іншому рідкому паливі, які можна транспортувати на інший об’єкт, якщо в цьому з’явиться необхідність.

Транспортабельная паровая дизельная котлеьная

Конструктивні особливості

Залежно від заводської комплектації, в якій замовлена ​​модульна рідкопаливна (мазутна, дизельна) котельня, ціна її буде відрізнятися. Вартість залежить від потужності дизельного, мазутного (рідкопаливного) котла, так як модульна котельня залежить від габаритів транспортабельного блоку і його характеристик. Сьогодні компанія пропонує купити модульну дизельну, мазутну (рідкопаливну) котельню потужністю до 2,5 тонн пари на годину одним блоком. Це максимальна потужність, якої можна досягти за умови блочного транспортабельного виконання, що пояснюється обмеженими габаритами контейнера, в якому монтується обладнання. Наша компанія пропонує можливість збільшення потужності за рахунок установки декількох блоків в каскаді, до 8 блоків (загальною потужністю до 20 тонн пари на годину.)

Блокова рідкопаливна котельня має високий ступінь захисту, розташовується в металевому контейнері, який захищає від опадів і проникнення всередину сторонніх осіб. Таким чином, якщо вам здається, що не самий фінансово вигідний варіант – модульна котельня на дизелі або мазуті, ціна її цілком компенсується за рахунок відсутності необхідності будувати окремо розташованої будівля для організації котельні. Перебуваючи в контейнері, теплотехнічне обладнання може працювати в будь-якому місці в будь-який час року, модульна котельня дизельна має утеплені зовнішні стіни.

Завдяки модульному виконанню, блочна котельня дизельна, мазутна (рідкопаливна) може бути продана іншому підприємству, якщо стане незатребуваною. Мобільність і доступна вартість модульної мазутної котельні, роблять її одним з найбільш затребуваних пропозицій компанії “ЕКОІН”. Усі пропоновані котельні блочного типу поставляються з повним пакетом технічної документації, тому з експлуатацією або подальшому продажі не виникне проблем.

Впроваджуючи сучасні технології і новітні теплотехнічні рішення ТОВ «НВП« ЕКОІН », має можливість виробництва модульної, транспортабельної котельні потужністю до 1,87 МВт і модульної котельні до 30 МВт.

ТРАНСПОРТАБЕЛЬНИЙ МОДУЛЬ

Модульний контейнер виготовлений згідно пожежних і будівельних норм. Металевий каркас обшитий профнастилом. Контейнер утеплений мінеральною ватою товщина стіни 100 мм.

Конструкція каркасу прорахована на всі види навантажень. Матеріали і комплектуючі контейнера сертифіковані на території України і підбираються згідно з розрахунками проектного відділу. У конструкцію модуля входить освітлення, система опалення контейнера, витяжна система (природна і примусова)

КОМПЛЕКТАЦІЯ ДИЗЕЛЬНОЇ (РІДКОПАЛИВНОЇ) БТК

 • – Котли (парові, водогрійні, конденсаційні)
  – Дизельні (рідкопаливні) пальники
  – Насосна група
  – Хімводопідготовкою
  – Розширювальні баки, баки накопичувальні, буферні ємності
  – Гідрострели
  – Дизельна лінія (Фільтр, електромагнітний клапан)
  – Теплообмінники
  – Група безпеки
  – Вимірювальні прилади
  – Автоматизація, диспетчеризація
  – Запірна арматура
  – Система димовидалення (димові труби і їх комплектуючі, виготовлення ферм для труб)
  – Вентиляція
  – Допоміжне обладнання (дизельні ємності та ін)
gvi_unical_ekoin

Парогенератор 93% ККД

Unical GVI


Остаточна комплектація затверджується замовником.

Виробництво блочно-модульної котельні відповідає світовим стандартам ISO9001

  Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію
  з питання яке цікавить Вас по обладнанню або послузі вже сьогодні!