Top
EKOIN / Модульні котельні (БМК) / Модульна котельня на перегрітій воді

КОТЕЛЬНЯ НА ПЕРЕГРІТІЙ ВОДІ

Блочно модульні котельні на перегретій воді в Україні

Організація роботи промислового підприємства неможлива без теплотехнічного обладнання. Для отримання теплоносія з температурою до 183,2 °C , фахівці нашої компанії пропонують обладнання котельні на перегрітій воді, на природному газі, дизелі, мазуті та (рідкому паливі) найбільш ефективно і вимагає мінімальної участі. Для отримання високої температури для низького, середнього і високого тиску встановлюємо котли на перегрітій воді лідера світового ринку з-д. Unical AG S.p.A (MN) Італія . Це пояснюється невеликими розмірами котлів, їх високим коефіцієнтом корисної дії до (98%) і автоматизованої роботі. Завдяки невеликим габаритам, наша компанія може виготовляти модульні котельні на перегрітій воді на газі, дизельному і рідкому паливі які можна транспортувати на інший об’єкт, якщо в цьому з’явиться необхідність.

Конструктивні особливості

Залежно від заводської комплектації, в якій замовлена модульна котельня на перегрітій воді, ціна її буде відрізнятися. Вартість залежить від потужності котла на перегрітій воді, так як чим вона вища, тим габаритніше і складніше теплотехнічне обладнання, а також від виду палива. Сьогодні компанія пропонує купити модульну котельню на перегрітій воді потужністю до 30 мВт. Це максимальна потужність, якої можна досягти за умови модульного виконання, що пояснюється обмеженням будівельних норм України.

Блочна котельня на перегрітій воді має високу ступінь захисту, розташовується в металевому контейнері, який захищає від опадів, зовнішнього середовища і проникнення всередину сторонніх осіб. Таким чином, якщо вам здається, що не самий фінансово вигідний варіант – модульна котельня на перегрітій воді, ціна її цілком компенсується за рахунок відсутності необхідності будувати окремо розташована будівля для організації котельні. Перебуваючи в контейнері, теплотехнічне обладнання може працювати в будь-якому місці в будь-який час року, модульна котельня на перегрітій воді має утеплені зовнішні стіни.

Завдяки модульному виконанню, блочна котельня на перегрітій воді може бути продана іншому підприємству, якщо стане незатребуваною. Мобільність і доступна вартість модульної котельні на перегрітій воді, роблять її одним з найбільш затребуваних пропозицій, для промисловості, компанії “ЕКОІН”. Усі пропоновані котельні блочного типу поставляються з повним пакетом технічної документації, тому з експлуатацією або подальшому продажі не виникне проблем.

Впроваджуючи сучасні технології і новітні теплотехнічні рішення ТОВ «НВП« ЕКОІН », має можливість виробництва модульної, транспортабельної котельні потужністю до 30 МВт.

ТРАНСПОРТАБЕЛЬНИЙ МОДУЛЬ

Модульний контейнер виготовлений згідно пожежних і будівельних норм. Металевий каркас обшитий профнастилом. Контейнер утеплений мінеральною ватою товщина стіни 100 мм.

Конструкція каркасу прорахована на всі види навантажень. Матеріали і комплектуючі контейнера сертифіковані на території України і підбираються згідно з розрахунками проектного відділу. У конструкцію модуля входить висвітлення, система опалення контейнера, витяжна система (природна і примусова)

КОМПЛЕКТАЦІЯ БТК (КУМ) НА ПЕРЕГРІТІЙ ВОДІ

– Котли на перегрітій воді UNICAL
– Газові, дизельні, рідкопаливні пальники
– Насосна група
– хімводопідготовкою
– Розширювальні баки, баки накопичувальні, буферні ємності
– Газова лінія (Фільтр, електромагнітний клапан)
– Теплообмінники
– Група безпеки
– Вимірювальні прилади
– Автоматизація, диспетчеризація
– Запірна арматура
– Система димовидалення (димові труби і їх комплектуючі, виготовлення ферм для труб)
– Вентиляція
– Допоміжне газове обладнання (вузол обліку газу – ВОГШ, ВОГ, газорозподільний пункт-ГРПБ, ГРУ, ШГРП)

trysuhr_unical_generatore-acqua-surriscaldata

Триходові котли на перегрітій воді 97% ККД

Unical TRYSŨHR’

Окончательная комплектация утверждаеться с заказчиком.

Производство блочно-модульной котельной соответствует мировым стандартам ISO9001

    Заполните форму и получите бесплатную консультацию
    по интересующему Вас оборудованию или услуге уже сегодня!