Top
EKOIN / Модульні котельні (БМК) / Парові блочно-модульні котельні установки

МОДУЛЬНА ПАРОВА КОТЕЛЬНЯ

Блочно модульні парові котельні в Україні

Організація роботи промислового підприємства неможлива без теплотехнічного парового обладнання. Фахівці нашої компанії пропонують парове обладнання котельні, на природному газі, дизелі, мазуті та (рідкому паливі) найбільш ефективно і вимагає мінімальної участі. Для отримання високої температури для низького, середнього і високого тиску встановлюємо парові котли лідера світового ринку з-д. Unical AG S.p.A (MN) Італія. Це пояснюється невеликими розмірами котлів, їх високим коефіцієнтом корисної дії до (98%) і автоматизованої роботи. Завдяки невеликим габаритам, наша компанія може виготовляти модульні парові котельні на газі, які можна транспортувати на інший об’єкт, якщо в цьому з’явиться необхідність.

Модульные паровые котельные

Конструктивні особливості парової котельні

Залежно від заводської комплектації, в якій замовлена ​​модульна парова котельня, ціна її буде відрізнятися. Вартість залежить від потужності парового котла, так як чим вона вища, тим габаритніша і складніше теплотехнічне обладнання. Сьогодні компанія пропонує купити модульну транспортабельну парову котельню потужністю до 3 тонн пари на годину. Це максимальна потужність, якої можна досягти за умови блочного виконання, що пояснюється обмеженими габаритами контейнера, в якому монтується обладнання. Наша компанія пропонує можливість збільшення потужності за рахунок установки декількох блоків в каскаді, до 8 блоків (загальною потужністю до 20 тонн пари на годину.)

Блокова газова котельня має високий ступінь захисту, розташовується в металевому контейнері, який захищає від опадів, зовнішньої температури і проникнення всередину сторонніх осіб. Таким чином, якщо вам здається, що не самий фінансово вигідний варіант – модульніа блокова парова котельня, ціна її цілком компенсується за рахунок відсутності необхідності будувати окремо розташованої будівля для організації котельні. Перебуваючи в контейнері, теплотехнічне обладнання може працювати будь де в будь-який час року, модульна котельня парова має утеплені зовнішні стіни.

Завдяки модульному виконанню, блочна котельня газова може бути продана іншому підприємству, якщо стане незатребуваною. Мобільність і доступна вартість модульної газової котельні, роблять її одним з найбільш затребуваних пропозицій компанії “ЕКОІН”. Усі пропоновані котельні блочного типу поставляються з повним пакетом технічної документації, тому з експлуатацією або подальшому продажі не виникне проблем.

Впроваджуючи сучасні технології і новітні теплотехнічні рішення ТОВ «НВП« ЕКОІН », має можливість виробництва модульної не транспортабельної котельні потужністю до 30 МВт і блокові транспортабельні котельні потужністю до 15 МВт.

ТРАНСПОРТАБЕЛЬНИЙ МОДУЛЬ

Модульний контейнер виготовлений згідно пожежних і будівельних норм. Металевий каркас обшитий профнастилом. Контейнер утеплений мінеральною ватою товщина стіни 100 мм.

Конструкція каркасу прорахована на всі види навантажень. Матеріали і комплектуючі контейнера сертифіковані на території України і підбираються згідно з розрахунками проектного відділу. У конструкцію модуля входить освітлення, система опалення контейнера, витяжна система (природна і примусова)

КОМПЛЕКТАЦІЯ ПАРОВОЇ БТК (КУМ)

 • – Котли парові, парогенератори
  – Газові, дизельні, рідкопаливні пальники
  – Насосна група
  – хімводопідготовкою
  – Розширювальні баки, баки накопичувальні, буферні ємності
  – Деаератори
  – Паропроводи
  – Парові теплообмінники
  – Група безпеки
  – Вимірювальні прилади
  – Автоматизація, диспетчеризація
  – Запірна арматура
  – Система димовидалення (димові труби і їх комплектуючі, виготовлення ферм для труб)
  – Вентиляція
  – Парові шланги
  – Допоміжне газове обладнання (вузол обліку газу – Вогні, ВОГ, газорозподільний пункт-ГРПБ, ГРУ, ШГРП)

Паровий триходовий котел до 98% ККД

Unical TRYPASS

Окончательная комплектация утверждаеться с заказчиком.

Производство блочно-модульной котельной соответствует мировым стандартам ISO9001

  Заполните форму и получите бесплатную консультацию
  по интересующему Вас оборудованию или услуге уже сегодня!