Top
EKOIN / Модульна котельня

БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ

Блочно модульні котельні установки: купити в Україні

Завдяки новітнім технологіям, що використовуються в теплоенергетиці, наша компанія “ЕКОІН” пропонує виготовлення блочно модульних котелень. Максимальна потужність котельні такого типу може досягати 30 МВт.

Основна діяльність компанії EKOIN виробництво транспортабельних котелень, наступних видів:

ТРАНСПОРТАБЕЛЬНІ КОТЕЛЬНІ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ

Парові БТК

БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - Фото №15

Водогрійні БТК

БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - Фото №16

БТК на перегрітій воді 

БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - Фото №17

БТК на діатермічному маслі

БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - Фото №18

ТРАНСПОРТАБЕЛЬНІ КОТЕЛЬНІ ЗА ВИДАМИ ПАЛИВА

Газові БТК

БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - Фото №19

Дизельні (рідкопаливні)

БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - Фото №20

Пелетні БТК

БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - Фото №21

Твердопаливні БТК

БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - Фото №22

ТРАНСПОРТАБЕЛЬНІ КОТЕЛЬНІ ЗА МІСЦЕМ ВСТАНОВЛЕННЯ

Дахові БТК

БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - Фото №23
БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - Фото №24

Конструктивні особливості

Виробництво блочно модульних котелень виправдано зручністю, універсальністю і високим попитом на дані установки. Пояснюється це тим, що транспортабельні котельні установки мобільні, можуть переміщатися між об’єктами, якщо в цьому є необхідність. З огляду на велику вагу, який має опалювальне обладнання, виробництво модульних котелень засноване на посиленому каркасі несучої конструкції. Міцна конструкція дозволяє неодноразово переміщати блочну котельню. Всередині може бути розташований водогрійний, паровий котел, або котел на диатермічному маслі та котел на перегрітій воді за бажанням замовника. Його тип ви можете вибрати самостійно, визначивши вид палива, на якому буде працювати обладнання. Як правило, блочно модульне обладнання функціонує на твердому або рідкому паливі, а також природному газі. Від вибраних параметрів буде залежати вартість модульної котельні.

Таким чином, модульні котельні установки – це системи, виготовлені в заводських умовах, з можливістю транспортування. Вони мають габарити, що дозволяють транспортувати їх на вантажних платформах. Будівництво блочно модульних котелень виконується з оснащенням новітніми системами автоматики. Залежно від типу встановленого обладнання і його технічних можливостей, блокові котельні установки можуть використовуватися не тільки для опалення, але і для підігріву води або генерування пари. Чим більше функцій має обладнання, тим вище на блочно модульні котельні EKOIN ціна.

Конструктивні переваги

Завдяки використанню у виробництві інноваційних технологій при виготовленні каркасу, в який встановлюється обладнання, ціна її трохи знижується, при збереженні чудових якостей міцності. До інших переваг слід віднести наступне:

  • модульна котельня установка може бути піднята на дах багатоповерхового житлового будинку або високої промислової будівлі;
  • демонтаж і монтаж блочно модульних котелень при перевезенні виконується протягом 1,5 години, завдяки їх простій конструкції;
  • транспортабельна котельня установка надається з технічною документацією, що дозволяє її введення в експлуатацію;
  • на модульні котельні ціна і можливості експлуатації знаходяться в ідеальному співвідношенні, так як установка буде служити не менше 25 років

Таким чином, виробництво блочних котелень нашою компанією виконується на високому рівні, що гарантує якість і ефективну роботу пропонованих установок.

Конструктивні особливості транспортабельного контейнера

Блокові котельні технології передбачають розташування обладнання в металевому контейнері. Він обшитий профнастилом, а тому відповідає нормам безпеки. Стіни контейнера утеплені мінеральною ватою товщиною 100 міліметрів. Конструкція його розрахована на великі навантаження. Ціна модульної котельні збільшується за рахунок наявності в контейнері додаткових контурів, а також системи автоматизації.

У нашій компанії “ЕКОІН” ви зможете купити модульну котельню, відповідну вашим запитам. Завдяки можливості вибрати конфігурацію майбутньої установки, вам буде запропонована блочна котельня, ціна якої вас влаштує. Якщо вас цікавить автоматизована блочно модульна котельня, вартість і конструктивні особливості якої оптимальні для ваших умов експлуатації, фахівці нашої компанії дадуть відповідь на всі питання в телефонному режимі.

БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - Фото №25
БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - Фото №26
БЛОЧНО МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - Фото №27

Отримати!

– Додаткову інформацію

– Документацію для проектування

– Безкоштовний виїзд на об`єкт

– Безкоштовний прорахунок

Заповніть форму внизу!

Зв’яжіться з нами!

+ 38 (067) 899-70-70 

+ 38 (050) 628-71-86

+ 38 (044) 23-23-976

office@ekoin.com.ua

Окончательная комплектация утверждаеться с заказчиком.

Производство блочно-модульной котельной соответствует мировым стандартам ISO9001

Заполните форму и получите бесплатную консультацию по интересующему Вас оборудованию или услуге уже сегодня!