Top
EKOIN / Модульні котельні (БМК)

МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ

Модульні котельні установки: купити в Україні

    Ми виробники модульних транспортабельних котелень. Також будуємо стаціонарні котельні для житлових комплексів і промислових об’єктів. Виготовляємо модульні котельні різного призначення, застосовуємо енергоефективні котли італійського виробника Unical AG S.p.A. – офіційний імпортер EKOIN.

– водогрійні котельні установки – для приготування гарячої води та теплопостачання, вентиляція, опалення і тд. до 109% ККД.
– парові модульні котельні – для приготування насиченого але не насиченої пари, 12 атмосфер. і температурою 191,7 ° С (більш високий тиск за запитом). 98% ККД.
– блочно модульні котельні на перегрітій воді – 158,1 ° С – 5 бар, 183,2 ° C – 10 бар. (Більш високий тиск за запитом) 98% ККД.
– модульні котельні на діатермічному маслі – 350 °C.

   Повний комплекс робіт “під ключ”, включаючи газопостачання, (поставкою газорозподільного пункту з вузлом обліку газу), проектними роботами, узгодженням, монтажні роботи, пуско-наладка котелень, введення в експлуатацію.
    Модульна котельня вирішує безліч питань у житловій та промисловій галузях. Економія місця, гарантія на модульну котельню, можливість демонтажу і транспортування котельні установки, монтаж на будівельному майданчику до двох тижнів.
   Залишайте заявку на прорахунок або телефонуйте нашим фахівцям! Завжди раді.

ТРАНСПОРТАБЕЛЬНІ КОТЕЛЬНІ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ

Парові БТК

Паровая котельная

Водогрійні БТК

Водогрейная котельная

БТК на перегрітій воді 

Котельная на перегретой воде

БТК на діатермічному маслі

котельная на диатермическом масле

ТРАНСПОРТАБЕЛЬНІ КОТЕЛЬНІ ЗА ВИДАМИ ПАЛИВА

Газові БТК

Газовая котельная

Дизельні (рідкопаливні)

Дизельная котельная

Пелетні БТК

Пелетная котельная

Твердопаливні БТК

Твердотопливная котельная

ТРАНСПОРТАБЕЛЬНІ КОТЕЛЬНІ ЗА МІСЦЕМ ВСТАНОВЛЕННЯ

Крышная котельная

Дахові БТК

Транспортабельная котельная

Переваги модульних котелень

Виробництво блочно модульних котелень виправдано зручністю, універсальністю і високим попитом на дані установки. Пояснюється це тим, що транспортабельна котельня установка – мобільна, може бути переміщена на інший об’єкт, якщо в цьому є необхідність. З огляду на велику вагу, який має опалювальне обладнання, виробництво модульних котелень засноване на посиленому каркасі несучої конструкції, один модуль до 25 т. Міцна конструкція дозволяє неодноразово переміщати блочну котельню. Всередині може бути розташований водогрійний, конденаційний, паровий котел, або котел на диатермічному маслі та котел на перегрітій воді за потреб замовника.

Вартість модульної котельні буде залежати від встановленого обладнання, виду палива, та умов експлуатації!  .

Таким чином, модульні котельні установки – це системи, виготовлені в заводських умовах, з можливістю транспортування. Котельні EKOIN мають габарити, що дозволяють транспортувати їх на вантажних платформах. Будівництво блочно модульних котелень виконується з оснащенням новітніми системами автоматики. Залежно від типу встановленого обладнання і його технічних можливостей, блокові котельні установки можуть використовуватися не тільки для опалення, але і для підігріву води або генерування пари. Чим більше функцій має обладнання, тим вище на блочно модульні котельні EKOIN ціна.

Конструктивні переваги

Завдяки використанню у виробництві інноваційних технологій при виготовленні каркасу, в який встановлюється обладнання, ціна її трохи знижується, при збереженні чудових якостей міцності. До інших переваг слід віднести наступне:

  • котельні EKOIN енергоефективні – конденсаційні – 109%, водогрійні- 98%, парові – 98 КПД.
  • модульна котельня установка може бути піднята на дах багатоповерхового житлового будинку або високої промислової будівлі;
  • демонтаж і монтаж блочно модульних котелень при перевезенні виконується протягом 1,5 години, завдяки їх простій конструкції;
  • транспортабельна котельня установка надається з технічною документацією, що дозволяє її введення в експлуатацію;
  • на модульні котельні ціна і можливості експлуатації знаходяться в ідеальному співвідношенні, так як установка буде служити не менше 25 років

Таким чином, виробництво блочних котелень нашою компанією виконується на високому рівні, що гарантує якість і ефективну роботу пропонованих установок.

Конструктивні особливості транспортабельного контейнера

Блокові котельні технології передбачають розташування обладнання в металевому контейнері. Модуль відповідає всім нормам безпеки. Стіни контейнера утеплені мінеральною ватою товщиною 100 міліметрів. Конструкція його розрахована на великі навантаження. Ціна модульної котельні збільшується за рахунок наявності в контейнері додаткових контурів, а також системи автоматизації.

У нашій компанії “ЕКОІН” ви зможете купити модульну котельню, відповідну Вашим запитам. Завдяки можливості обрати конфігурацію майбутньої установки, вам буде запропонована блочна котельня, ціна якої Вас влаштує. Якщо вас цікавить автоматизована блочно модульна котельня, вартість і конструктивні особливості якої оптимальні для ваших умов експлуатації, фахівці нашої компанії дадуть відповідь на всі питання в телефонному режимі.

Отримати!

– Додаткову інформацію

– Документацію для проектування

– Безкоштовний виїзд на об`єкт

– Безкоштовний прорахунок

Заповніть форму внизу!

Зв’яжіться з нами!

+ 38 (067) 899-70-70 

+ 38 (050) 628-71-86

+ 38 (044) 23-23-976

office@ekoin.com.ua

Окончательная комплектация утверждаеться с заказчиком.

Производство блочно-модульной котельной соответствует мировым стандартам ISO9001

  Заполните форму и получите бесплатную консультацию
  по интересующему Вас оборудованию или услуге уже сегодня!